adifilms.cz

Propagační videa, která chytnou za srdce.

ADAM ULIČNÝ

Adam Uličný

Ahoj, díky že jste zavítali právě sem. Jmenuji se Adam Uličný, věnuji se skladbě hudby, natáčím videa, fotím, někdy pro radost, jindy v rámci pracovní činnosti, ale pokaždé s velkou chutí. Miluji přírodu, vše s ní spojené a mám to štěstí, že se koníček stal mou pracovní činností.

Pokud uvažujete o svém propagačním videu, rád Vám jej natočím a předám v profesionální kvalitě. Postarám se nejen o kameru, ale také o následný střih, hudbu a kompletní postprodukci. Do Vašich rukou vložím hotové dílo vytvořené s láskou.

info@adifilms.cz

+420 792 48 48 49

Hudební činnost

K piánu jsem usedl když mi bylo šest. Jak roky plynuly, prošel jsem kapelami, hudebními projekty, zahrál si v T-Mobile Aréně a v roce 2020 se vydal na sólovou dráhu. Se svými hudebními kompozicemi jsem se zúčastnil filmových festivalů v zahraničí a jako vítěz jsem získal hlavní cenu Award Winner v New Yorku, Paříži, Kanadě a Cannes – reportáž na ČT. Hudba je něco, co patří neodmyslitelně k mému každodennímu životu.

O mé nové hudební kompozici vždy důkladně přemýšlím. Tak, jako když kuchař vybírá ty správné ingredience, ladí správnou vyváženost chutí a hledá co by ještě na svém výtvoru zlepšil, tak i já hledám ty správné tóny, ladím co nejkrásnější harmonii a vybírám hudební prvky, které bych mohl ještě zlepšit. Není to o hledání dokonalosti, té ještě nikdo na zemi nedosáhl, je to o hledání úplnosti. A bez které ingredience to nejde? Láska. Láska je ta nejsilnější, nejemotivnější a nejintenzivnější ingredience která na světě existuje, neboť jako jediná působí současně na hlavu, srdce i tělo.

Adam Uličný

www.adamulicny.com

© 2024 adifilms.cz

Šablona od Anders Norén